צו הפטר

צו הפטר – הדרך שלכם להתחיל מחדש

כסף הוא דבר חשוב ביותר בחיים וכל מי שאומר לכם אחרת או אדם אשר לא אומר אמת או אדם אשר מעולם לא היה לו חסר לו כסף ועל כן הוא לא מבין את החשיבות העצומה שלו.
אם ישנה אמת שאין עליה מחלוקת היא העובדה כי בכדי להשיג הרבה כסף יש לקחת סיכונים בחיים. עליכם להבין כי אם אתם רוצים להגיע לעצמאות כלכלית עליכם לחשוב על פתיחתו של עסק עצמאי אשר יאפשר לכם להרוויח כסף רב ולהגיע להישגים רבים.
אך אנחנו האחרונים שנגיד לכם כי הסיכונים הללו לא יכולים לגרום גם להפסד כספי. העניין הוא שככל שאתם לוקחים סיכונים יותר גדולים כך הסיכוי שלכם להרוויח כסף גובר אך גם ההפסד הצפוי שלכם גדל.
כך יוצא כי ישראלים רבים מגיעים אל מצב שבו הם לוקחים סיכונים ואז הם מפסידים את כל כספם ואין להם ברירה אלא להכריז על פשיטת רגל.
אך אנחנו רוצים להגיד לכם כי פשיטת הרגל היא לא סוף העולם וכי לאחר ההכרזה אתם יכולים לבקש מבית המשפט הפטר חובות אשר יאפשר לכם להתחיל מחדש ללא הנטל של פשיטת הרגל אשר ליווה אתכם לפני הצו.

צו הפטר – כיצד אגביר את הסיכויים לקבלו?

אך עליכם להבין כי ההליכים של פשיטת רגל הם מאוד נפוצים וכי אתם צריכים להבין כי עקב כך בית המשפט ממעט לתת צווי הפטר בטח אם הבקשה לצו היא זמן קצר לאחר ההכרזה עלצו הפטר פשיטת רגל.
אז מה ניתן לעשות בכדי להתגבר על הבעיה הזאת?
וכיצד ניתן לטפל בה בצורה הטובה ביותר ולהגביר את הסיכויים לקבלת הצו?
התשובה היא שאתם צריכים לפנות אל עורך דין פשיטת רגל , עורך דין זה ילווה אתכם לכל אורך ההליך ויבטיח כי אתם תקבלו את הצו שלכם בצורה הטובה ביותר שיש.
על כן בחרו את העורך דין שלכם בחכמה ואל תתפשרו על נושא זה מכיוון שיש לו משמעות אדירה בשבילכם.

צו הפטר – שימו לב להצהרות שלכם לבית המשפט

אם יש משהו שאנחנו חייבים להדגיש בפניכם כאשר אתם ניגשים אל בית משפט בשביל הליך פשיטת הרגל הוא כי אתם צריכים לגלות הכול לבית המשפט ולא להסתיר כלום.
אתם חייבים להבין כי אם תשקרו ובית המשפט יתפוס אתכם אתם עלולים לקבל עונש קשה ביותר שלא לדבר על כך שלא תקבלו את הצו או תוכרזו כפושטי רגל ועל כן אל תזלזלו באמירת האמת.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*