אנטי סאן

אנטי סאן מגן מפני קרינה

זה ידוע שסכנות הקרינה הן מחמורות ביותר, לא תמיד הן מורגשות והן עלולות לפגוע וליצור מחלות בגופנו החל ממצבים של אי נוחות בעיניים ועד למקרים חמורים של סרטן העור, הזדקנות מהירה של העור ועוד כאשר גם מרבית הקרינה שאנו חושבים שהיא לא מזיקה לנו מתגלה כמזיקה.  חשוב מאד בכל שלב להיות מודעים לרמות הקרינה הרגילות הקיימות גם בתוך הבית או במשרד ואפשר גם במקומות סגורים ליצור הגנה טבעית, ואחד מן הפתרונות הם באמצעות הצללה וציפויים על החלונות. חשוב גם לזכור שזכוכיות שקופות יותר מחמירות את הקרינה ויותר יוצרות חום שרק עולה בטמפרטורה שלו, אנטי סאן.

ציפוי חלונות במקצועיות

שימוש בציפויים לחלונות לא רק יותר סביבה נעימה וקרירה בתנאים טבעיים ביותר, אלא גם מונע קרינה מזיקה ולכן כאן יש לבחור את הציפויים בצורה אחראית ולקבל רק את השירותים של חברה מקצועית, כך עבודות הציפוי יעמדו באיכות גבוהה לאורך שנים רבות עם מתן אחריות קפדנית. רק לחברה מורשית מטעם היצרן יש שימוש בחומרים עמידים שאכן יעילים מול החשיפה הממושכת והאינטנסיבית בשמש ישראלית קופחת ויוקדת לאורך זמן רב. תקבלו בעצם גם את כל היתרונות של שימוש בציפויי חלונות ואת החיסכון באנרגיה, אלא תקבלו גם חברה מקצועית שתלווה אתכם לאורך כל התהליך, אנטי סאן.

האנטי סאן האיכותי לתקופה ממושכת

החומרים האיכותיים של ציפויי חלונות נגד קרינת השמש מגיעים עם אחריות למשך תקופה ארוכה כאשר החלון מצופה לא רק מבחוץ אלא גם מבפנים. כאשר מדובר בהתקנות חיצוניות בלבד האחריות יכולה להגיע גם עד לחמש שנים, כך שמדובר בחומרים איכותיים ביותר שנפוצים לשימוש גם בארצות חמות אחרות כמו באפריקה. כבר זמן רב במשרדים רבים שם הבינו את השימוש היעיל והאפקטיבי בהצללה של חלונות והעבודה הפכה להיות הרבה יותר נעימה וכמובן גם בריאה לכל העובדים. כארץ חמה במיוחד אפריקה שהטמפרטורות בה עלולות גם להגיע לחמישים מעלות לאורך כל השנה, אין ספק שציפויים מעניקים פיתרון יעיל ביותר וגם זול למדינה בה החיסכון של הפרט ושל הכלל הוא חשוב ביותר. אז אין ספק שאם אפריקה או מדינות עולם שלישי, משתמשות בזה נוכל ללמוד רבות גם בישראל.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*