קורס הפקת אירועים

מה יקנה לכם לימודי קורס הפקת אירועים?

 קורס הפקת אירועים מקנה ערך מוסף עבור כל אחד מבינכם, אשר תר אחר חדשנות, מקוריות ותעוזה. במידה והנכם דינאמיים, תוססים, אוהבים לעבוד עם קהל מהמשרד ומהשטח – לימודים אלו יאפשרו
לכם לעסוק במקצוע של ניהול הפקת אירועים בצורה הטובה ביותר.  מנהלים ומפיקים של אירועים
נדרשים לחשוב על כל ההיבטים אשר מקיפים את האירוע, כדי להסב לו הצלחה וכדי שיממש את הייעוד
שלו. התפקיד של מפיק מהווה תפקיד בעל אחריות רבה. הכל נדרש להיות מדוגם עד ראשית האירוע.

מפיק האירוע צריך לדאוג ללקוחות, למקום, לעובדים לספקים, ולעיצוב. על פניו ניתן להגדיר תחום זה כמקצוע יצירתי, פרקטי ובעיקר מקצוע שכרוך בשטח. הנכם נדרשים להיות נוכחים באירוע, לראות את המקום בטרם שכל הספקים הרבים יגיעו, להיות בשטח כאשר הם מגיעים ולפקח על העבודה של כל אחד מהם עד לתומה ולראות אם היא הושלמה כהלכה. עליכם להיות באירוע עצמו ולפקח כי כל הדברים עובדים כמו שעון ולא מתרחשות תקלות, במידה וקיימות תקלות, הנכם מחויבים להיות אלו אשר ימצאו את המענה האולטימטיבי לפתירתן.  אירוע כיום הפך להיות הרבה יותר מסוג של התרחשות, מדובר במסע שלם. מפיק אירועים צריך להפעיל צוות שלם של בני אדם, על מנת ליצור אירוע מוצלח.

האם משתלם מן ההיבט המקצועי ללמוד קורס הפקת אירועים?

לפני הרבה שנים אירועים היו בעלי נטייה להיות צנועים, קטנים, בחיק המשפחה הקרובה ובחיק החברים הכי טובים של חוגגי האירוע, לרוב ערכו אותם בדירה פרטית או באולם קטן. כל האירועים היו מאוד דומים האחד למשנהו, המזון שהוגש והמוזיקה היו באותו הסגנון לכולם. במציאות העכשווית קיימת דרישה כי  אירועים יהיו כמה שיותר גרנדיוזיים, כמה שיותר נוצצים, כמה שיותר מקוריים והכי משמעותי שיהיו מאוד רווחיים. בשל כך, קורס הפקת אירועים יקנה לכם את האפשרות לעסוק במקצוע אשר הפך להיות בעל חשיבות ועניין רב אף עבור אנשים פרטיים, אנשי עסקים, חברות, ארגונים וכיוצא בזאת.

 מה הינם תנאי הסף של לימודי קורס הפקת אירועים?

תנאי הסף עבור לימודים של קורס הפקת אירועים הינם תעודה של השכלה תיכונית ואף מעבר של ראיון אישי.

כמה זמן אורכים לימודי הפקת אירועים?


לימודי הפקת אירועים אורכים לרוב פרק זמן שבין מאה לבין מאתיים שעות של לימודים, במהלך כשישה חודשים. יש מקומות לימוד אשר בהם נערכים השיעורים בשעות הבוקר, כאשר לעומתם יש מקומות לימוד אשר בהם נערכים הלימודים בשעות הערב, דבר שאפקטיבי לביצוע סינרגיה עם עבודה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*