תחתונים סופגים

תחתונים סופגים

במה באים לידי ביטוי החסרונות והיתרונות של תחתונים סופגים?

החסרונות

  •  תחתונים סופגים פחות אופטימליים בשביל מי שסובל מתופעה לא נעימה של בריחת שתן ונאלץ להיות במשך מרבית היום במצב של שכיבה.
  • קשה יותר ללבוש את התחתונים הסופגים וללכת עמם בהשוואה לכל מיני מוצרי ספיגה שונים, למרות שזה מאוד סובייקטיבי.
  • העלות כיום של התחתונים הסופגים הינה רבה יותר לעומת חיתולים או לחלופין תחבושות סטנדרטיים.

היתרונות 

  • על ידי התחתונים הסופגים, כל מי שסובל מבעיה של דליפת שתן כבדה יקבל את מלוא המענה ההיגייני, אף במידה ומדובר אודות מצב של בריחת שתן  קשה.
  • תחתונים אלו מספקים מענה מצוין לבני אדם בעלי בעיה ניכרת של ניידות או לבני אדם שמתקשים לשלוט על הסוגרים שלהם בכל זמן נתון.
  • תחתוני הספיגה יספקו לכם תחושה נורמטיבית של תחתונים סטנדרטיים.
  • לפעמים אפשר למצוא בחנויות את התחתונים הסופגים בעלי אלסטיות.
  • תוכלו ליהנות מדיסקרטיות לאין ערוך בלבישת תחתונים אלו.
  • התחתונים הסופגים יאפשרו לכם שפע של חופש בתנועה.

מה עושים במצב שאין ספיגה מספקת של תחתונים סופגים וכיצד נמנעים מריחות לא נעימים?

במידה והנכם חשים כי אין ספיגה מספקת כאשר הנכם לובשים תחתונים סופגים, יתכן, שלרוע המזל, תצטרכו לבחור בחלופה להם. במידה ואתם רוצים לחסוך מסיבה זו או אחרת בהוצאות כספיות או במידה ומצבכם הכלכלי לא שפר עליכם, באפשרותכם להצמיד תחבושות במקביל לתחתונים הסופגים, על מנת לאפשר עוד אלמנט של הגנה.   כיום מרבית התחתונים הסופגים מגיעים עם טכנולוגיית שליטה על ריחות לא נעימים. על פי מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי המון בני אדם שחווים בריחת שתן יראים שיתרחקו מהם, מהפצה של ריחות חריפים של שתן ומלהיות בודדים. בוודאי כולם ישמחו לדעת כי התחתונים הסופגים בעלי התכונה הניכרת של נטרול  הריח של השתן ובהחלט מסבה יתרונות לכל מי שסובל מתופעה זאת.

 >> לחצו כאן אם אתם מעוניינים לרכוש מוצרי ספיגה למבוגרים <<

האם ניתן לעשות שימוש חוזר של תחתונים סופגים שנרטבו ומתי מומלץ להחליף אותם?

ממש לא ניתן ולא רצוי לעשות שימוש חוזר של תחתונים סופגים. באם תעשו זאת, כנגד ההמלצה שלנו, המצב שלכם יחמיר ותיחשפו לאפשרות של יותר מדי דליפות שתן, שבוודאי אינן רצויות לכם. יתרה מזאת, קיים צ'אנס רב שתחלו כתוצאה מכך בכל מיני מחלות עור, כגון – דלקות בשל מצבים של דליפת שתן מרובה ולא מטופלת נכון. המצב האידיאלי לחוש יבשים, בלי נוכחות של שתן ובמלוא הנוחיות מתכתב תדיר בהחלפה של תחתון סופג בטרם שהגיע למצב של ספיגה מרבית בשתן. הדבר יאפשר לכם להימנע בתרחיש שמלווה בחוסר נעימות. כמו כן, במידה ולא תחליפו אותם עת מרובה, תסבו למצב היגייני גרוע למדי ויצא ממכם ריח בלתי נסבל.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*